On this page we have collected the most interesting and important information about Wordpress Yorumlar Kapatma for you. Follow the links below and you will surely find answers to your questions.


Wordpress Yorumlar Nasıl Kapatılır? Webmaster Forumu ...

  https://www.maxiforum.net/konular/wordpress-yorumlar-nasil-kapatilir.9284/
  WordPress Sadece Belirlediğiniz Sayfaları Yoruma Kapatma – Varyasyon 2. 1- Eğer sadece bir sayfanızı yada yazınızı yoruma kapatmak istiyorsanız, mesela iletişim sayfasını yoruma kapatmak gibi, öncelikle kapatmak istediğiniz sayfanızın arka yüzüne wordpress admin panelinden düzenle diyerek giriş yapın.

WordPresste Yorumlar Nasıl Kapatılır (Temel Kılavuz) — WPCini

  https://wpcini.com/wordpresste-yorumlar-nasil-kapatilir/
  WordPress temanız yorum durumunu doğru bir şekilde kontrol etmiyorsa, yorum formunu, mevcut yorumları görüntüleyebilir veya hatta “Yorumlar kapalı” mesajını gösterebilir. Tema geliştiricinizden bunu düzeltmesini isteyebilirsiniz, çünkü bu standart uyumlu bir yaklaşım değildir.

WordPress Yorumları Kapatma Nasıl Yapılır? - Instatakipci.com

  https://www.instatakipci.com/blog/wordpress-yorumlari-kapatma
  WordPress Yorum Kapatma Avantajları. SEO uyumlu WordPress yorum ayarları oldukça basit kullanıma sahip olmasına karşın yine de bazı durumların bilinmesi gerekir. Özellikle yorumların SEO açısından fayda getireceği açıktır. İçeriklere ya da sayfalarda var olan diğer unsurlarla ilgili olan kullanıcı yorumları, sitenin yükselişini hızlandırır.

Wordpress Yorumları Kapatmak WPMAVI

  https://wpmavi.com/wordpressbaslangic/wordpress-yorumlari-kapatmak.html
  WordPress Yorumları Kapatmak. WordPress sitenizde bir yazı yada sayfa yayımladığınızda, o yazı yada sayfa varsayılan olarak yoruma açık olur. Fakat wordpress altyapısı sadece blog için değil, bir çok iş modeli alt yapısında kullanıldığı için, wordpress kullanıcıları sitelerindeki yorumları tamamen kapatmak isteyebilir, kısmi olarak sadece belirli sayfalarında kapatmak isteyebilir, tüm sayfalarında yorumları kapatırken yazılarında yorumları …

WordPress Yorumları Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır

  https://www.hostinger.web.tr/rehberler/wordpress-yorumlari-kapatma-islemi-nasil-yapilir
  Bu rehberde WordPress yorumları kapatma üzerine iki popüler yöntemi ele alacağız: WordPress panelinde bulunan varsayılan makale ayarlarını değiştirerek; WordPress yorumları üzerinde daha fazla seçenek ve kontrol sağlayan bir eklenti kurarak.

Wordpress Yorumları Kapatma [Çözüldü] - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=_TsBHms-vws
  Wordpress Yorumları Kapatma Eklentisi Yorumlar Nasıl Kapatılır? [Çözüldü]Merhabalar arkadaşlar bugün hep birlikte Wordpress üzerinde yorum yapma özelliğin...

WordPress Yorum Kapatma - İndirshop.com

  https://www.indirshop.com/blog/nasil-yapilir/wordpress-yorum-kapatma/
  WordPress Yorum Kapatma Detayları. Bazı sabit sayfalarımıza veya tekil sayfa olarak geçen, yayınladığımız yazılara yorum yapılmasını istemeyiz. Bunu da WordPress üzerinden kapatabiliriz. Ancak genel itibari ile blog yapılarında yoruma kapatmayı tavsiye etmiyoruz.
  [CATITEMSBL#1]

In addition to information on Wordpress Yorumlar Kapatma, on our site you can find a lot of interesting and useful information on related topics.

Related Information:

Popular Wordpress Info: